для прочитання повної версії, натисніть викачати з сервера
Інтегрований урок
з математики, читання, фізкультури
Тема: Обчислення площі прямокутних ділянок за планом. Розв’язування
задач.
Мета: Вчити учнів обчислювати площі прямокутних ділянок, розв’язувати прості і
складені задачі на знаходження площі прямокутника; розвивати логічне мислення;
розширювати кругозір учнів, знайомлячи їх з етимологією слів; виховувати
бажання займатися спортом, виростати спритними та здоровими.
Обладнання: макет футбольного поля, емблема
золотого м’яча, 5 м’ячів предметних картинок, накреслений план ділянки для
задачі № 2.
Хід уроку
І.
Контроль, корекція і закріплення знань
1.
Повідомлення теми і мети уроку
Дзвоник продзвенів день-дзень!
Любі друзі, добрий день!
Вітати щиро рада вас,
Уже готовий бачу клас.
Тому за парти всі сідайте
І мені відповідь давайте.
Хто в футбола вміє грати?
І задачу розв’язати?
Хто складного не боїться?
Хто бажає гарно вчиться?
Тоді команда ви моя.
Гравці - це ви, а тренер – я.
І ми разом заб’ємо гол,
Бо тема нашого уроку ²- це футбол.
- Продовжуючи на уроці математики урок читання,
хочу об’єднати головну навчальну тему
навколо слова „футбол”. На минулому уроці
читання ми знайомилися з уривком твору А. Коваль „Життя і пригоди знайомих і
незнайомців” і довідалися про походження різних слів. Сьогодні ви дізнаєтеся
багато нового про футбол та позмагаєтесь у математичних змаганнях, але для
початку проведемо підготовку.
2.
Каліграфічна хвилинка
- Коли футболіст порушує правила у штрафному
майданчику суддя призначає пенальті. Що таке пенальті?
( Штрафний удар). З якої відстані його призначають? ( 11 м ). До речі, гравців у
футбольній команді теж 11.
Запишемо
число 11.
Яке
це число? (Двоцифрове).
|